Меню KDT

ҚҰТТЫҚТАУ СӨЗ




ЖАНДАРАЛЫ БАУЫРЖАН
Кузгі кросс
1 ОРЫН


Нұр-Сұлтан қаласы ПДЖергілікті полиция қызметі      
 Нұркен Қабылбекұлы Солтаев

Ұялы телефоны:
7- 707- 995 -28 -95


БОЛАШАҚҚА БАҒДАР


СҰРАҚ - ЖАУАП

Сізге мектеп формасы ұнайма

Дауыс беру

img.JPG

Мектеп директоры

Нугуманова Самал Ботаханқызы

Құрметті қонақтар,
№ 58 мектеп - гимназиясының ресми сайтына қош келдіңіздер!

РОБОТОТЕХНИКА
Жасыл технологиялар
Бейнегалерея
Фотогалерея
Сенім телефоны

Ғылыми жоба жеңімпаздары

 

Оқушылар жетістігі 2018-2019 оқу жылдары

 

Аты-жөні, тегі

Іс-шаралар атаулары

Аудандық,

қалалық,

респуб.

Жетістігі

Жетекшісі

  1.  

Әбітбек Эльвира, 8 ә

«Ясауитану» 

Қалалық

 І дәр, диплом

Сейтен Г.Т.

  1.  

Аманжолова Жанель, 5 ж

грамота

  1.  

Аширбек Нұрай, 5 ж

грамота

  1.  

Әбітбек Эльвира, 8 ә

«Ясауитану» 

Халықаралық

 ІІ  дәр.диплом

Сейтен Г.Т.

  1.  

Булегенова Томирис

«Менің кіші Отаным» І респ. жас тарихшылар конкурсы

Қалалық

Грамота

Сейтен Г.Т.

  1.  

Тұяқ Марлен               10 «ә» сынып

І республикалық «Ділмар»  шешендік өнер байқауы

Республика лық

Алғыс хат

Онор Алтынгуль

  1.  

Құралбай Азамат

«Казахстан –Россия: перспективы взаймодействия молодых исследователей» ІІ хал. Ғыл.-практ.конф.

Санкт –Петербург, 01-02.11.18ж.

Халықаралық

І орын диплом                   (медаль)

 Абикеева Р.С.

  1.  

Шортанбай Олжас

«Рухани жаңғыру» бағдарламасын іске асыру аясында Жас өлкетанушылар, экологтар мен натуралистердің қалалық экологиялық форумы

Қалалық

Алғыс хат

Бимендина Г.Ж.

  1.  

Азан Таңшуақ

Азан Танат

Қалалық

Алғыс хат

Құрманбаева М.Д.

Қәріп С.И.

  1.  

Абикеева Алима

Қалалық

Алғыс хат

Исмайлова П.А.

  1.  

Шабдикерим  К.

Қалалық

Алғыс хат

Серікова Ж.У.

Абиева Н.Б.

  1.  

Мирзалимов Зокиржан

Қалалық

Алғыс хат

Сейтен Г.Т.

  1.  

Болат Берхан

Ғылыми жоба

Қалалық

Мадақтама

Мәулітбекқызы А.

  1.  

Махаббат Рамазан

 

Республика лық

ІІ дәрежелі диплом

Онор Алтынгуль

  1.  

Жұлдыз Жоямерген

Республика лық

Сертификат

Онор Алтынгуль

  1.  

Жолболды Мейрамқызы

Республика лық

Сертификат

Онор Алтынгуль

  1.  

Хасен Нұрайым

Мағжан Жұмабаевтың 125 жылдық мерейтойы аясында ұйымдастырылған «Айбынды Алаш елім...» атты Республикалық байқауы

Республика лық

І дәрежелі диплом

Онор Алтынгуль

  1.  

Жолдыбаева Аружан

ІІІ дәрежелі диплом

Онор Алтынгуль

  1.  

Аманбаева Әйгерім Зарипбайқызы

Пәндік олимпиада

/қазақ тілі мен әдебиеті/

аудандық

І дәрежелі диплом

Курмашева М.А.

  1.  

Есенбаев Абай

Пәндік олимпиада

/орыс тілі мен әдебиеті/

аудандық

ІІІ дәрежелі диплом

Килибаева Қ.К.

  1.  

Мұратханова Назгул

Пәндік олимпиада

/ математика/

аудандық

ІІІ дәрежелі диплом

Узбекова Р.Б.

  1.  

Саламатқызы Аяулым

Пәндік олимпиада

/химия/

аудандық

ІІІ дәрежелі диплом

Газиева Ж.К.

  1.  

Олжабаева Аяулым, 10 сынып

Пәндік олимпиада

/қазақ тілі мен әдебиеті/

аудандық

грамота

Жұмағалиева Ж.Е.

  1.  

Болат Берхан,                    8 сынып

Пәндік олимпиада

/орыс тілі мен әдебиеті/

аудандық

грамота

Нургалиева Н.К.

  1.  

Нұрсейіт Елнура, 11 сынып

Пәндік олимпиада

/ география/

аудандық

грамота

Махметова Т.К.

  1.  

Сағадат Алуа,             10 сынып

Пәндік олимпиада

/ биология/

аудандық

грамота

Кожахметова Б.С.

  1.  

Азан Таңшуық, 11 сынып

Пәндік олимпиада

/ биология/

аудандық

грамота

Курманбаева М.Д.

  1.  

Үмбетәлі Алуа

Пәндік олимпиада

/ тарих/

аудандық

грамота

Сейтен Г.Т.

  1.  

Саттархан Диас

Юниор

қалалық

грамота

Набатбек Е

  1.  

Канатов Ерназар

Юниор

қалалық

грамота

Газиева Ж.К.

  1.  

Аманбаева Әйгерім Зарипбайқызы

Пәндік олимпиада

/қазақ тілі мен әдебиеті/

 қалалық

ІІІ  дәрежелі диплом

Курмашева М.А.

  1.  

Аронова Дания

11 сынып

Л. Н.Гумилев ат.ЕҰУ пәндік олимпиада /аудармашылар/

рспубликалық

ІІІ орын

Мылтыкбаева А.Ж.

  1.  

Есенбаев Абай, 11 сынып

Пәндік олимпиада

/орыс тілі мен әдебиеті/

қалалық

ІІІ дәрежелі диплом

Килибаева Қ.К.

  1.  

Хамитова Л.аура 4 сынып

1-7 сынып оқушылардың арасында «Зерде» балалардың зерттеу жұмысы

қалалық

ІІІ дәрежелі диплом

Жандилдина А.С.

  1.  

Пернебеков Заңғар

Грамота

Онор Айжан

  1.  

Мұратханова Назгүл, 10 сынып

«STEM» білім  берудің мүмкіндіктері

қалалық

ІІІ дәр.диплом

Набатбек Ерғали

  1.  

Ергалиев Алишер,                        10 сынып

«Ғылым әлемін ашамыз» ғарыштық зерттеулер б/ша XVХалықаралық ғылыми жарыстары

халықаралық ғылыми жарыс

грамота

Набатбек Ерғали

  1.  

Азан Таңшуақ,             11 сын

ІІІ орын

Курманбаева М.Д.

  1.  

Кенжебай Медина 5 сын

«Зерде» олимп

Халықаралық

ІІІ дәр.диплом

Битиков Б.Д.

  1.  

Асхатов Қуандық, 6 сынып

грамота

Битиков Б.Д.

  1.  

Олжабаева Аяулым, 10 сынып

Бітібаева олимпиадасы

қалалық

ІІ дәр.диплом

Жұмағалиева Ж.Е.

  1.  

Ордабек Ермұхамед ,5 сын

«Полиглот» гум олимпиада

қалалық

ІІ дәр.диплом

Каденова Ж.

Секербекова Қ.М.

Мылтықбаева А.Ж.

  1.  

Ачильдаев Мехроб, 6 сын

ІІІ дәр.диплом

Еркебай Д.Е.

Айжарыкова Ж.А.

Султанова М.К.

  1.  

Сейілхан Талшын, 4 сын

«Сөз мерген» тіл танымдық олимпиада

қалалық

ІІІ дәр.диплом

Ерман А.С.

  1.  

Бақтыбаева Айша, 4 сын

«Сөз мерген» тіл танымдық олимпиада

қалалық

ІІІ дәр.диплом

Утенова Г.Т.

  1.  

Алмас Мереке

Юниор олимпиадасы

қалалық

ІІІ дәр.диплом

Газиева Ж.К.

  1.  

Қанат Ерназар

Юниор олимпиадасы

қалалық

ІІІ дәр.диплом

Газиева Ж.К.

  1.  

Саттархан Диас

Юниор олимпиадасы

қалалық

грамота

Набатбек Е.А.

  1.  

Мырзалимов Закиржан, 10 сын.

Нариманов Алишер, 9 сын

«Ғылымдағы дебют»

қалалық

ІІ дәр.диплом

Набатбек Е.А.

  1.  

Джуробаев Азизбек, Хамитов Санжар, 10 сын

«Ғылымдағы дебют»

қалалық

ІІІ дәр.диплом

Набатбек Е.А.

  1.  

Шортанбай Олжас, Сүлейменов Қуаныш, 10 сын

«Ғылымдағы дебют»

қалалық

ІІ дәр.диплом

Бимендина Г.Ж.

  1.  

Олжабаева Аяулым, 10 сын

«Марғұлан» олимп

қалалық

ІІІ дәр.диплом

Жұмағалиева Ж.Е.

  1.  

Муратханова Назгүл, 10 сын

«Марғұлан» олимп

қалалық

ІІ дәр.диплом

Құрманбаева М.Д.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Әбітбек Эльвира, 8 ә, Түркістан қаласында өткен  «Ясауитану»  республикалық байқауда   ІІІ орын
  2. Мұратханова Назгүл, 10 сын,Байқоңыр қаласында өткен  «Ғылым әлемін ашамыз» ғарыштық зерттеулер б/ша XVХалықаралық ғылыми жарысында ІІІ орын, Ергалиев Алишер, грамота;
  3. Олжабаева Аяулым, 10 сын, Өскемен қаласында өткен Бітібаева олимпиадасында республикада, ІІІ орын.
  4. Құралбай Азамат, 9 сын,   Санкт –Петербург қаласында өткен . Ғыл.-практ.конф, І орын;
  5. Қалабай Дария, 3 сын, Мәскеу қаласында өткен «Казахстан –Россия: аука без границ» V  халықаралық практикалық конференция, І орын

Қазақстан Республикасының Президенті

Мектеп әкімшілігі

Директордың ҒӘЖ орынбасары Қожахметова Бақыт Садаховна
Директордың ОТЖ орынбасары Абикеева Раушан Сагадатовна
Директордың ОТЖ орынбасары Жабатай Айтолқын Ондасынқызы
Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Алиханова Жанар
Директордың ОТЖ орынбасары Камалова Толқын Мураткалиевна
Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Бимендин Булат Дусимбекович
Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Арапова Баян Қуатқызы



ПСИХОЛОГҚА СҰРАҚ ҚОЮ

МЕКТЕП ФОРМАСЫ

Document

С заботой о детях

 № 58 мектеп-гимназиясының ресми сайты. Барлық құқықтары қорғалған. Қазақстан Республикасы, 010000, Астана қ., Сарыарқа ауданы, Ақан Сері, 22. Тел. 8 (7172) 50-15-71 (тел./факс), 8 (7172) 50-15-65 E-mail: Shkola58_2007@mail.ru 

 


Разработчик ТОО "BenchMark Consulting". © Все права защищены. 2015-2016 год